молитви на маленьких дітей

페이지 정보

profile_image
작성자 Precious
댓글 0건 조회 34회 작성일 24-08-31 21:53

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитви+на+маленьких+дітей
 
 
молитви на маленьких дітей [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Небесна дорога! ***. Пошли нам, Боже, маленьким дітям, Щастя, здоров'я на довгі літа! Щоб виростали розумні і сильні, Душею. Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, благослови, освяти, збережи ж чадо моє (ім'я) силою Животворящого Хреста Твого. Милосердний Господи Ісусе. Молитва Иисусу Христу о детях. Господи Иисусе Христе, буди милость Твоя на детях моих (имена), сохрани их под кровом Твоим, покрый от всякого лукаваго. Небесна дорога! ***. Пошли нам, Боже, маленьким дітям, Щастя, здоров'я на довгі літа! Щоб виростали розумні і сильні, Душею. Молитва Божьей матери о детях. О Пресвятая Владычице Дево Богородице, спаси и сохрани под кровом Твоим моих чад (имена), до чого сняться ліс і ведмеді всех отроков, отроковиц и младенцев, крещеных и безымянных и во чреве. Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, благослови, освяти, збережи ж чадо моє (ім'я) силою Животворящого Хреста Твого. Милосердний Господи Ісусе. Матір Божа, Пресвята Богородиця, Господа мого Ісуса Христа, і вся Свята Трійця, прошу, молю — дай розpaду, благословіть дітей та онуків моїх на. Обов’язково читайте ці три молитви за своїх дітей, що вберегти їх від негараздів. Молитва до Бога Творця за чад своїх, щоб влаштувалася доля їх. "Отче щедрот і. Благослови їх, Господи, добром, здоров'ям та довгим і щасливим життям, хорони від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі, діждатися потіхи. Молитва за женатых детей. Господи Ісусе Христе, Боже наш! Ти, що в Кані Галілейській поблагословив молодят, молю Тебе: поблагослови й моїх. Збірка. "Уроки молитви для наймолодших". Вечірня молитва. Ісусе любий, Ісусе милий, Вже ангели в небі зірку засвітили, Ніч темна надходить, і всі ми в поклоні До Тебе підносим маленькі долоні. І молимось. У цій статті ми розглядаємо глибинні аспекти молитви як засобу духовного щита для дітей, а також її значення у формуванні моральних цінностей та стійкості у малечі. 5 головних молитов за дітей. Моліться щоденно та з добрими намірами, що вберегти дитину від усього злого. Батьківська молитва — найкращий оберіг для дитини. Молитися за дитину. В этом разделе представлены все православные молитвы, с помощью которых можно помолиться за детей и за внуков. Выберите нужное из меню: О даровании. Господи Ісусе Христе, нехай буде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під дахом Твоїм, покрий від усякого зла, відведи від них усякого. 5 головних молитов за дітей. Моліться щоденно та з добрими намірами, що вберегти дитину від усього злого. Батьківська молитва — найкращий оберіг для дитини. Молитися за дитину.

.
==============================================================

~~~~~ как гадать карту дня ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.